Antihulán zrušen

27. září 2006 v 10:32 | AntiHulán
Vážení příznivci Radka Hulána,
stalo se, že na mne Radek Hulán podal trestní oznámení. Chtěl bych se panu Radkovi Hulánovi vrchovatou měrou omluvit a je mi neskonale líto, že jsem snížil jeho vážnost, případně mu jinak ublížil. Doufám, že vážený pan Radek Hulán tuto moji omluvu příjme.
Všem přeji co nejvíce úsměvů a radosti ze života a pevně věřím, že pan Radek Hulán bude pro vás velkým vzorem plným obdivu - naprosto si ho zaslouží. Je to dle ohlasů na jeho blogu velký odborník na informační technologie a asi to ti lidé dokáží posoudit, většina bude mít pravděpodobně pravdu.
Ano, slyšel jsem zkazky o tom, že Radek Hulán dělal nějaké věci v rozporu se zákonem - jako je třeba užívání magisterského titulu, byť na něj neměl nárok - ale to byly zcela jistě jen a jen pomluvy. Pevně věřím, že pan Radek Hulán je čestný muž, kterých na světě moc není.
Ještě jednou se tímto Radkovi omlouvám, Radku, promiň mi cca 14 dní existenci tohoto blogu, byl jsem zaslepený a vycházel jsem z povrchních informací. Tato omluva zde bude již napořád, takže snad ti bude stačit. Blog vznikl pouze za účelem protiváhy a záměrně byl psán s nadsázkou jako zrcadlo orginálnímu blogu pana Hulána.
Prosím, nepřipojujte k tomuto textu žádné komentáře, nemohu nést odpovědnost za jejich obsah.
Tímto tedy tento blog končí - chtělo by se říci, já se vrátím a se mnou příjde zákon, ale proč, jak jsem napsal, pan Radek Hulán je velmi čestný a vážený muž. Přeji mu tímto plno úspěchů a doufám, že jsem mu svým jednáním nezpůsobil žádnou škodu.
Orgány činné v trestním řízení prosím, aby mne při zjišťování mé totožnosti kontaktovaly na antihulan@seznam.cz - nebudu klást žádné překážky vyšetřování.
Doplněno - vzhledem k tomu, že pod článkem, který je myšlen jako opravdová omluva, se objevily komentáře opět urážející osobu Radka Hulána, rozhodl jsem se komentáře zablokovat.
Doplněno 5.10.2006 - komentáře urážející Radka Hulána byly smazány - tímto se za ně Radkovi omlouvám, byť nemohu nést odpovědnost za komentáře návštěvníků. Spolu s tím jsem skryl i ostatní komentáře.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama